• sliderdeba.jpg
  • slide.jpg
  • slide8.jpg
  • slidebes.jpg
  • slide6.jpg

DEBA Mimarlık Mühendislik İnşaat

Temel Değerlerimiz

 

DÜRÜSTLÜK

DEBA Mimarlık Mühendislik İnşaat olarak gerçekleştirdiğimiz projelerin tamamı insan hayatı ile doğrudan ilgilidir. Bu bilinç ve sorumluluk duygusuyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

ŞEFFAFLIK

Kentsel dönüşüm, konut projelerinde ve inşa ettiğimiz tüm yapılarda, kullandığımız malzemeleri, yasal olarak ön görülen kalitenin üzerinde seçiyor ve kullanıyoruz. Projelerin tüm süreçlerini ve teknik detayları sizlerle paylaşıyoruz.

 

POZİTİF ENERJİ

DEBA Mimarlık Mühendislik İnşaat olarak gücümüzü genç kadromuzdan ve inşaat mühendislerinden oluşan yönetim ekibimizden alıyoruz. Bundan dolayı, projeler planlı, hızlı ve olumlu enerji ile tamamlanmaktadır.

 

İŞ TAKİBİ

DEBA Mimarlık Mühendislik İnşaat olarak tüm çözüm ortaklarımız ve personelimizle sürekli dialog halinde olarak projelerimize tam güvence ve takiple gerçekleştirmekteyiz.

hakkımızda

DEBA Mimarlık Mühendislik İnşaat

HAKKIMIZDA

2005 yılından bu yana İzmir-Çiğli'de hizmet veren DEBA Mimarlık Mühendislik İnşaat, kentsel dönüşüm, plan-proje ve mimarlık alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. Firma 10 yıl içerisinde 145 bina 709 mimari proje ve 315 kentsel dönüşüm projesini tamamlamıştır.

;